0
0
0

Тренувальний велосипед Ultrasport F-Bike Fbike 200B

-6%
Акция
Отзывы:
(0)
  • Модель: F-Bike 200B
  • Наличие: Есть в наличии
3 000 грн
3 200 грн
Нашли дешевле?
Купить в один клик
Введите номер телефона и мы перезвоним

Про складний велотренажер Ultrasport F-Bike Home Trainer 150 / 200b
Ми помітили, що багато людей шукають інформацію про велосипед Ultrasport F, тому вирішили подивитися, що він може запропонувати у цьому залишковим посібнику.

По-перше, варто зазначити, що існує кілька версій Ultrasport F-Bike. Ця модель являє собою Ultrasport F-Bike Home Trainer 150 / 200B з датчиками ручного пульсу. Різниця між 150 і 200b - це спинка - 150 без і коштує на кілька фунтів дешевше, а велотренажер Ultrasport F -Bike 200b - це версія зі спинкою.

Особливості та переваги велотренажера Ultrasport F-Bike
По-перше, давайте розглянємо основні особливості тренажера Ultra-Sport F-bike:

Складний - головна принада цього велосипеда в тому, що він складаний. Легко зруйнуйте F-Bike вниз і зберігайте його в шафі, під ліжком або в кутку, подалі.
Переважати всього 19 кг - він не тільки складаний, але і переважати всього 19 кг, тому його легко переміщати по дому.
8 рівнів опору - якщо говорити про особливості, то можна очікувати, що легкий велосипед у цьому ціновому діапазоні буде обмежений. Однак це не так. Переплутайте свої тренування, додайте трохи тренувань HIIT і полегшіть кардіо-систему або надзвичайно інтенсивне тренування з 8 рівнями опору.
РК-дисплей з батарейкою, що відображає калорії, швидкість, відстань, час та пульс.
Гелеве сідло
Доступний в різних кольорах, включаючи чорний, синій, зелений, м'яка ятний, оранжевий та рожевий.
Максимальна вага користувача 100 кг
Педальні ремені - деякі дешеві велотренажери не вмикають ремені. Це чудова функція, оскільки вона тримає ноги на місці під час їзди на велосипеді на більш високій швидкості.
Консоль з РК-дисплеєм Ultrasport F-Bike
Консоль з РК-дисплеєм Ultrasport F-Bike

Чому варто вибрати велотренажер?
Ми є великими прихильниками тренування сили та опору у Fitness Savvy, проте аеробні вправи показали у багатьох дослідженнях, що вони приносять користь нашому загальному здоров'ю - включаючи функцію мозку. Лише з цієї причини ми рекомендуємо проводити кілька сеансів на тиждень, щоб підтримувати себе у формі.

Якщо біг-це не ваша справа, маленький велотренажер для вашого дому-ідеальний вибір, а велосипед Ultrasport відповідно відповідає вимогам.

Якщо це не найкращий для вас велосипед, ви завжди можете прочитати наш докладний посібник з купівлі та порівняти ціни на ще сотні велотренажерів.


Отзывов (0)

Нет отзывов о данном товаре.